Napísali o nás

Sushi Hanil – Žilina – II. návšteva

Obľúbenosť  sushi  sa u nás po počiatočnom sushi boome ustália. Zostali len tie prevádzky, ktorých kvalitu preveril čas. Príkladom takejto reštaurácie je aj žilinský Sushi Hanil. Prvé, čo zákazníka prekvapí je vkusný interiér reštaurácie, ktorý dokonale spĺňa predstavy o japonskom interiéri a jemných dekoráciách. Jednoduchá krása , čistota a jemnosť – to je stručná charakteristika japonskej estetiky. Zrazu sa ocitnete v prostredí, v ktorom panuje kľud, harmónia a zvláštne neopakovateľné čaro, ktoré si vás veľmi rýchlo získa.

Inšpirovať sa týmto priestorom je impulz aj pre tých, ktorí uvažujú o estetickejšom zariadení svojich vlastných domovov. Všetko tu má svoje miesto a pritom je  to dokonale funkčné. V takomto prostredí vám už nič nebráni, aby ste si nevychutnali skvelé sushi, prípadne iné japonské a ázijské špeciality. Milovníci exotickej kuchyne odtiaľto tak skoro neodídu.

Výber je bohatý a pestrý. Okrem sushi si tu môžete dať šaláty, polievky, rezance, tempuru,  grilované steaky, ryby, sladké dezerty a veľa ďalších lákavých pokrmov. Pánov (a nielen ich) poteší ponuka japonských pív, vín a japonskej whisky, ktorá už dávno dobyla svet. V sushi Hanil majú aj veľký výber čajov , ktoré len tak hocikde nenájdete, na svoje si tu však určite prídu aj vinári. V žilinskej reštaurácii sushi Hanil si svojich zákazníkov vážia a poskytnú im perfektný servis. Príďte sa o tom presvedčiť.

zdroj: https://bedekergurman.sk/sushi-hanil-zilina-ii-navsteva/